Wrzesień w Mieszkaniach Treningowych

Wrzesień w Mieszkaniach Treningowych

Ku końcowi zbliża się kolejny trening mieszkaniowy, w którym udział bierze sześć kobiet z niepełnosprawnością intelektualną.

Uczą się samodzielności i zaradności w czynnościach codziennych, piorą, prasują, sprzątają mieszkanie, przygotowują sobie proste posiłki.

Korzystają również z ostatnich ciepłych dni i spędzają wiele czasu wolnego aktywnie na świeżym powietrzu. Korzystają z pływalni miejskiej, chodzą na aerobik w wodzie, korzystają z siłowni pod chmurką, uprawiają nordic walking itp.

Na terenie zielonym , który znajduje się przy budynku mieszkań organizują spotkania integracyjne, zapraszają znajomych, rodzinę itp. Teren ten wymaga zagospodarowania, wybudowania wiaty z zadaszeniem, postawienia ławek i stołów, zasadzenia roślin. W związku z tym napisany został projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego. Został on pozywanie zaopiniowany przez miasto i aktualnie bierze udział głosowaniu mieszkańców Głogowa.  Bardzo prosimy o oddawanie głosów na ten projekt oraz o udostępnianie wśród swoich znajomych i rodziny ten informacji.

Zagłosować na projekt można za pomocą aplikacji elektronicznej, która znajduje się na stronie
http://www.glogow.pl/obywatel/index.php/glosowanie-elektroniczne?component=com_budzet&view=formularz&idprojektu=11
lub w siedzibach :
Urzędu Miejskiego w Głogowie ul. Rynek 10,
Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głogowie ul. Jedności Robotniczej 15,
Miejskiej Biblioteki Publicznej – Filia Nr 2 w Głogowie ul. Perseusza 12,
Miejskiej Biblioteki Publicznej – Filia Nr 3 w Głogowie Plac Mieszka I Nr 11.

 

Nie znaleziono zdjęć spełniających Twoje kryteria wyszukiwania.