Konkurs „To, co kocham”

Konkurs „To, co kocham”

Uczestnicy naszego warsztatu z przyjemnością biorą udział w rożnego rodzaju konkursach i przeglądach ? Teraz mają kolejną okazję, aby artystycznie i twórczo wypowiedzieć się w temacie tego, co kochają ?
?Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłosił XIX edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla uczestników warsztatów terapii zajęciowej, uczestników środowiskowych domów samopomocy oraz niepełnosprawnych mieszkańców domów pomocy społecznej „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”. Tytuł Konkursu: „To, co kocham”. Termin składania prac konkursowych do 30 września 2021 r.
? Oto jedna z prac konkursowych. Gosia wykazała się nie tylko kreatywnością i ogromną cierpliwością, również precyzyjnością i dokładnością. Pod okiem Pani Ani z pracowni uspołeczniającej – dzień w dzień skrupulatnie oddawała się tworzeniu tego niezwykłego dzieła. Jesteśmy zachwyceni !!! ?
Takich perełek mamy jeszcze kilka 😀 !
#wtzarkagłogów
#wtzarkapracowniauspołeczniająca
#wtzarkakonkursy

Więcej informacji o konkursie w linku ->
https://www.pfron.org.pl/aktualnosci/szczegoly-aktualnosci/news/xix-edycja-ogolnopolskiego-konkursu-plastycznego-sztuka-osob-niepelnosprawnych/#prettyPhoto