18. Europejski Festiwal Filmowy INTEGRACJA TY i JA – 7-11 września 2021 r. w Koszalinie

18. Europejski Festiwal Filmowy INTEGRACJA TY i JA – 7-11 września 2021 r. w Koszalinie

W dniach 8-10 września grupa reprezentantów naszego warsztatu, a tym samym aktorzy wraz z instruktorami (reżyserem) uczestniczyła w koszalińskim festiwalu. Film “Na ziemi pełnej cudów”, który powstał w naszym warsztacie, wziął udział w konkursie filmowym w kategorii filmów amatorskich.
Serdecznie dziękujemy Panu Dariuszowi Pawlikowskiemu za zaproszenie nas na ten niezwykły festiwal?
?Europejski Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja od 18 lat łączy temat niepełnosprawności ze sztuką filmową i konsekwentnie udowadnia, że „życie można zacząć wiele razy”. Uczą nas tego goście festiwalu, osoby z niepełnosprawnością – artyści, sportowcy, podróżnicy, dziennikarze, designerzy. Festiwal jest przedsięwzięciem artystycznym, ale ma silny wydźwięk społeczny, podejmując zagadnienia ważne dla środowiska osób niepełnosprawnych i procesu integracji. Jest festiwalem otwartych głów, wrażliwych serc i pozytywnej energii.
Zapraszamy na stronę festiwalu, gdzie możecie poczytać m.in. o jego idei, wcześniejszych edycjach, programie tegorocznego festiwalu, filmach dokumentalnych, fabularnych i amatorskich, biorących udział w tej edycji i o werdykcie. Strona festiwalu ->
http://integracjatyija.pl/pl/
#wtzarkagłogów
#wtzarkakonkursy
#wtzarkagłogówsukcesy
#wtzarkapracowniamuzycznoteatralna