Festyn Integracyjny w Smardzowie

Festyn Integracyjny w Smardzowie

W niedzielę 17 czerwca podopieczni naszego Stowarzyszenia skorzystali z zaproszenia księdza Piotra z Jaczewa i wzięli udział w Festynie Integracyjnym  w Smardzowie.
Spotkanie jak co roku rozpoczęło się Mszą Świętą, po której zaproszeni goście mogli bawić się i biesiadować.
Tradycyjnie już odbył się Przegląd Piosenki, na motto którego wybrany został tym razem przebój Zbigniewa Wodeckiego „Zacznij od Bacha…” w którym uczestnik naszych WTZ – Klaudiusz Studziński zdobył jedną z głównych nagród.
Jak zwykle organizatorzy i zapewnili gościom całe mnóstwo atrakcji: rozmaite gry i zabawy, stoisko pszczelarskie gdzie można było spróbować miodu prosto z plastra, obserwatorium astronomiczne, bańki mydlane, plażę z basenem i piaskownicami dla najmłodszych oraz kurtynę wodną dla spragnionych ochłody.
Całą imprezę można było obserwować na bieżąco na wielkim ekranie w Świetlicy, na którym wyświetlany był obraz z drona latającego cały czas nad głowami zaproszonych gości.
Gwoździem program był występ lubelskiego zespołu „Armia dzieci”.
W organizację festynu włączyli się również mieszkańcy gminy i przygotowali pyszny poczęstunek – był pieczony ziemniak z ogniska i kiełbaska z grilla,
bigos z młodej kapusty oraz pyszne ciasta, owoce i kawa.

Nasze warsztaty także miały swój udział w imprezie – na stoisku przy wejściu do Świetlicy zainteresowani mieli okazję podziwiać prace wykonane w różnych pracowniach a
nasi uczestnicy jak co roku już wystąpili z programem artystycznym.

Nie znaleziono zdjęć spełniających Twoje kryteria wyszukiwania.